مشاوره رایگان بانک وردپرس در خدمت شماست

با ما تماس بگیرید از اینکه صدای نازنین شما را می شونیم لذت میبریم و سعی میکنیم ، تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

ارتباط با واتس آب با کلیک روی دکمه زیر:

ورود به پشتیبانی

اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که مایلید با انواع مختلف محتوا در وب سایت طراحی شده با وردپرس، آشنا شوید، با ما در این مقاله همراه شوید. در این جا نمونه هایی از انواع مختلفی از امکانات تولید محتوا را برای شما آورده ایم تا بتوانید تصمیم بگیرید که کدام گزینه برای وب سایت شما مناسب تر است.

انواع روش تولید محتوا

محتوای مبتنی بر متن

همه شما با ایده اضافه کردن محتوای مبتنی بر متن به سایت خود آشنا هستید. با این حال، این نوع از محتوای می تواند در قالب های وردپرس بسیاری ظاهر شود. در این نوع محتوا، شما تنها محدود به نوشتن قطعات و مقالات نیستید، بلکه قادر خواهید بود  محتوایی کوتاه و یا مقالات عمیق متشکل از هزاران کلمه را تولید کنید.

ترکیب کردن انواع مختلف محتوای مبتنی بر متن می تواند شما را در تولید محتوای متنی خلاق تر نماید و برایتان بسیار مفید واقع شود. به عنوان مثال، شما می توانید یک مقاله کوتاه در هر روز هفته منتشر کنید، در حالی که یک گزارش عمیق تر را در آخر هفته منتشر می کنید. این رویکرد می تواند به شما کمک شایانی نماید.

تولید محتوا

سایر انواع محتوا مبتنی بر متن که می توانید در سایت ایجاد کنید عبارتند از:

چک لیست ها، تقویم ها و برنامه های قابل چاپ.
مصاحبه با اعضای سایت یا شخصیت های برجسته.
مجموعه ای از پیوندها به مقالات مفیدی که در جای دیگری پیدا کرده اید.
اندیشه روز و یا خلاصه روز قبل.
آموزش، بررسی ها و گزارش های عمیق.
گزارشات خبری در مورد صنعت شما.
نکات و مشاوره روزانه.

 

فایل های قابل دانلود

تهیه محتوای مناسب

بسته به اینکه وب سایت شما روی تولید چه نوع محصولاتی تمرکز دارد، ایجاد فایل های  مرتبط و قابل دانلود می تواند گزینه خوبی جهت تامین محتوای سایت باشد. برای مثال، اگر شما در حال به اشتراک گذاشتن نکات طراحی گرافیک هستید،  ارائه فایل ها یا تصاویری در این زمینه یک راه عالی برای ارائه مطالب ارزشمند بیشتری به مخاطبان سایت می باشد.

انتشار کتاب های الکترونیکی در سایت

بستگی به شما دارد که از کتاب های الکترونیکی در چه زمینه ای و با چه هدفی به عنوان یک محتوا برای سایت خود استفاده نمائید. این که آیا شما از eBooks به عنوان یک محرک برای رشد لیست ایمیل خود استفاده می کنید، یا به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی گسترده تر خود و یا به عنوان محتوای برتر فقط برای اعضای خود در دسترس قرار می دهید، از جمله موارد به کارگیری ایبوک ها در سایت شما  می باشد. روش های بی شماری از این قبیل وجود دارد که می تواند به کسب و کار شما کمک کند.

استفاده از محتوای ویدئویی

نحوه ایجاد و تولید محتوا

محتوای ویدئویی سایت شما نیز می تواند فرم های بسیاری داشته باشد. از نمایش فیلم هایی که در آن ها مستقیما با دوربین صحبت می شود گرفته تا نمایش اسلایدهای ساده و مستند های پیشرفته. صرف نظر از مهارت های شما برای تولید ویدیو، محدودیت های زمانی و میزان دسترسی تان به تجهیزات، شما باید قادر به یافتن راهی برای استفاده از محتوای ویدئویی جهت بهبود سایت خود و جذب عضو باشید.

خبرنامه های ایمیل

استفاده از خبرنامه های ایمیل می تواند برای نقش مهمی در افزایش عضویت در سایت شما داشته باشد. خبرنامه های ایمیل می توانند در ایجاد یک راه برای برقراری ارتباط با بازدیدکنندگانی که هنوز عضو سایت نیستند و جذب آن هابرای عضویت در سایت و نیز برای حفظ اعضای موجود در سایت و اطلاع رسانی به آن ها از به روز رسانی های سایت، به شدت تاثیرگذار باشد.

هر زمانی که محتوای جدید را به سایت خود اضافه می کنید، آن محتوا می تواند به خبرنامه های ایمیل شما نیز اضافه شود. تنها کافی است مطالب جدیدی را به سایت تان بیفزائید. و همانطور که می دانید، بسته به مخاطبان و موضوع سایت شما، نوع مطالب متفاوت خواهند بود. تماس با اعضای سایت نیز می توانید به تشویق آن ها برای تمدید اشتراک خود موثر باشد. در صورتی که می خواهید از این ویژگی در سایت خود استفاده کنید می توانید از افزونه های رایگان  وردپرس ایتفاده نمایید.

آزمون و نظرسنجی

استفاده از آزمون و نظرسنجی می تواند سایت شما را بیشتر تعاملی نماید. ایجاد چنین محتوایی کار بسیار ساده ای است. با ابزارهای بسیار زیادی شما می توانید به تولید محتواهای این چنینی بپردازید.

استفاده از سمینارهای تحت وب (وبینار)ضبط شده

تهیه وبینار جهت تامین محتوا

به طور معمول، شما می توانید یک قطعه ویدیو زنده در وب سایت خود، با قابلیت چت و ارسال سوالات و نظرات، برای مخاطبان خود در زمان واقعی منتشر کنید. وبینارها می توانند راه موثری برای برقراری ارتباط با مخاطبین سایت شما باشند، اعضای شما را به اشتراک بگذارند و سایت عضویت شما را رشد دهند.

 

دوستان! امید است با مطالعه مقاله فوق بر مهارت های شما در زمینه تولید محتوای وب سایتتان افزوده باشیم. از این که همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم.

موفق باشید!

[تعداد: 0   میانگین:  0/5]

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
ارسال اطلاعیه در صورتیکه