مشاوره رایگان بانک وردپرس در خدمت شماست

با ما تماس بگیرید از اینکه صدای نازنین شما را می شونیم لذت میبریم و سعی میکنیم ، تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

ارتباط با واتس آب با کلیک روی دکمه زیر:

ورود به پشتیبانی

پوسته وردپرس! بسیاری از افراد معنی پوسته را نمی دانند، سوالی که برایشان پیش می اید این است که تفاوت پوسته با قالب چیست؟

باید بگوییم که تفاوتی در پوسته و قالب از لحاظ معنی وجود ندارد.

پوسته یا تم یا همان قالب وردپرس به مجموعه ای از قالب ها و استایل هایی گفته می شود که برای تعریف ظاهر و نحوه نمایش سایت ساخته شده توسط وردپرس، مورد استفاده قرار می گیرند.

بررسی اجمالی درباره پوسته وردپرس

در وردپرس پیش فرض چند قالب بسیار ساده وجود دارد و در بخش پوسته ها (قالب ها) نیز تعداد خیلی زیادی قالب رایگان دارد که به سلیقه خود می توانید هر کدام را نصب و فعال کنید.

شرکت هایی هستند که قالب های اختصاصی و حرفه ای را طراحی می کنند و بسیاری از افراد قالب وردپرس را از سایت های ایرانی و خارجی تهیه کرده و روی سایت نصب و راه اندازی می کنند.

هر پوسته ای دارای طراحی، لایه بندی و ویژگی ها و امکانات متفاوتی می باشد. کاربری که سایت را با وردپرس راه اندازی کرده است می تواند باتوجه به سلایق و نیازهایش، پوسته مورد نظر را انتخاب کند.

قالب های وردپرس برای هر موضوع متفاوت است، به عنوان مثال قالب فروشگاهی، برای سایت هایی که قصد راه اندازی فروشگاه دارند مناسب می باشد.

انواع قالب های وردپرس

  1. قالب های رایگان که می توانید انتخاب کنید
  2. قالب های تجاری که هزینه پرداخت می کنید
  3. قالب های سفارشی و اختصاصی که بر اساس سلیقه شما طراحی می گردد

قالب های رایگان 

در مخزن وردپرس می توانید قالب رایگان را انتخاب و نصب کنید. قالب های فارسی از راست به چپ، که راست چین می باشند در صورتی که قالب های خارجی چپ به راست بوده و برای این که بتوانید از آن استفاده کنید باید توجه داشته باشید که این قالب امکان راست چین RTL را پشتیبانی می کند.

دانلود پوسته وردپرس را هم می توانید در استورینا جستجو کنید.

قالب تجاری

این نوع قالب ها توسط تیم کدنویسی و طراحی بر پایه وردپرس برنامه نویسی شده است. این قالب ها از سطح بالاتری نسبت به قالب های رایگان برخوردار هستند. برای خرید پوسته وردپرس می توانید مارکت استورینا مراجعه کنید.

معمولا این قالب ها بین 50 تا 300 هزار تومان می باشد که با توجه به کیفیت و پشتیبانی، ارزش خرید را دارند.

قالب های سفارشی و اختصاصی

تیم ها و شرکت هایی هستند که کیفیت طراحی انها بر اساس نمونه کارهایی که دارند قابل قبول می باشد. طراحی سایت اختصاصی بین 800 تا 10 میلیون تومان می باشد. در طراحی اختصاصی برای تم وردپرس، تمامی مواردی که مد نظرتان هست توسط طراحان وب سایت انجام می شود.

هر سه روش ذکر شده را با توجه به بودجه و هزینه بسنجید و آن را انتخاب کنید.

البته پیشنهاد می کنیم » شما هم از تم وردپرس استفاده کنید، چون مشتریان راضی بودند و برای کسب و کارشان استفاده کردند. شامل : پوسته وردپرس فروشگاهی، پوسته وردپرس فروشگاهی ایرانی. شما چی مایل هستید؟!

تفاوت پوسته رایگان با پوسته های تجاری

در یک نگاه شاید بگوییم قالب رایگان با قالب تجاری وردپرس تفاوتی ندارد! باید بگوییم که تفاوت های عمده آن این موارد می باشد:

  • امکانات حرفه ای و صرف زمان بیشتر برای طراحی و توسعه
  • در قالب های رایگان معمولا پشتیبانی جزو وظایف طراح نیست ولی در قالب های تجاری این مسئله حائز اهمیت بوده و بیشتر و بهتر می توانید مشکلات و سوال هایتان را مطرح کنید.

پوسته وردپرس استورینا را با کیفیت و پشتیبانی و بروز رسانی دائم می توانید تهیه نمایید.

[تعداد: 2   میانگین:  3.5/5]

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
ارسال اطلاعیه در صورتیکه