مشاوره رایگان بانک وردپرس در خدمت شماست

با ما تماس بگیرید از اینکه صدای نازنین شما را می شونیم لذت میبریم و سعی میکنیم ، تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

ارتباط با واتس آب با کلیک روی دکمه زیر:

ورود به پشتیبانی

برای داشتن تجارت موفق، بهره مندی از سایت مناسب یکی از موارد لازم به شمار می آید. ظاهر سایت یکی از مهمترین نکات برای جلب کاربر است که با استفاده از قالب وردپرس می توانید مناسب ترین گزینه را برای تجارت خود انتخاب کنید. علاوه بر داشتن ظاهری زیبا، شما باید خدماتی مناسب به کاربران خود ارائه دهید که با استفاده از افزونه وردپرس می توانید نحوه ارائه خدمات را انتخاب کنید. افزونه رایگان وردپرس امکانات ویژه ای را در اختیار شما قرار می دهد تا بدون برنامه نویسی امکانات سایت خود را افزایش دهید. .موبایل در دسترس عموم است. WooCommerce، ایجاد کننده یک فروشگاه آنلاین می باشد. هنگامی که آنها را در کنار هم داشته باشید، زندگی جالب می شود. از شما می پرسم آیا فروشگاه آنلاین شما آماده است تا WooCommerce mobile را مدیریت کند؟

WooCommerce Mobile

گزارشات نشان می دهد تعداد وب سایت های توسعه داده شده با وردپرس، نسبت به سایر پلتفرم ها بیشتر است و WooCommerce ابزاری است که بیشتر وب سایت های تجارت الکترونیک را قدرتمند می کند و همه این وب سایت ها اغلب بر روی دستگاه های تلفن همراه مشاهده می شوند.

تجربه نشان داده است که همراهی وردپرس با WooCommerce و موبایل می تواند مشتریان بیشتری را جذب کند. سوال ما این است که آیا سایت WooCommerce شما از موبایل نیز قابل استفاده است یا به اکثر کاربران دسترسی دارد؟

خرید با WooCommerce Mobile

دوستان عزیز، استدلال اشتباهی است اگر فکر کنید کاربران با تلفن های خودشان خرید نمی کنند و برای تکمیل خرید خود از دسکتاپ یا لپ تاپ شان استفاده می کنند. طبق آمارهای تجارت الکترونیک، 85 درصد از خریدهای آنلاین از یک دستگاه آغاز می شود و به پایان می رسد.

برای سال 2017 پیش بینی شده بود که تجارت الکترونیک با تلفن همراه از تجارت الکترونیک با دسکتاپ پیشی بگیرد. توچه داشته باشید خرید با تلفن همراه در حال تبدیل شدن به امری عادی است.

بر اساس مطالعه رفتار اخیر تلفن همراه، 40 درصد از کاربران هنگام جستجو با موبایل شان اگر آن را دوستانه نبینند سایت را ترک می کنند و به سراغ رقیب آنها می روند.

بنابراین اگر شما از این استدلالِ “هیچ کس با تلفن همراه” خرید نمی کند تا فروشگاه سایت خود را برای موبایل نیز قابل استفاده کنید مطمئنا اشتباه می کنید و به معنای واقعی کلمه به رقبای خود کمک می کنید.

woocommerce-mobile-make-store-friendly

چگونه WooCommerce Mobile را انجام دهیم؟

یکی از بزرگترین چیزهایی که برای صاحبان فروشگاه WooCommerce لازم است انجام شود این است که مطمئن شوند سایتشان بر روی تلفن همراه کاربر پسند است.

داشتن یک سایت که به سادگی بر روی دستگاه های تلفن همراه کار  کند و برای دستگاه های تلفن همراه طراحی شده است ساده به نظر نمی رسد.

WooCommerce یک پلاگین است که وردپرس را قادر می سازد که تجارت الکترونیک را انجام دهد و می تواند به راحتی با موبایل سازگار باشد. اما در واقع کار بر روی سایت های تلفن همراه بستگی به موضوع مورد استفاده شما دارد. اکثر تم ها دوستانه هستند، اما همه آنها اینگونه نیستند. فرض نکنید که فقط به این دلیل که از WooCommerce استفاده می کنید سایت شما خوب است.

برای مثال، تم رایگان Storefront برای WooCommerce موبایل است. طراحی آن ریسپانسیو است به این معنی که سایت به اندازه دستگاه کاربر تنظیم می شود. سایت شما باید بر روی صفحه نمایش های بلند و باریک گوشی های هوشمند، چشم انداز وسیع و خوبی داشته باشد.

[تعداد: 0   میانگین:  0/5]

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
ارسال اطلاعیه در صورتیکه