مشاوره رایگان بانک وردپرس در خدمت شماست

با ما تماس بگیرید از اینکه صدای نازنین شما را می شونیم لذت میبریم و سعی میکنیم ، تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

ارتباط با واتس آب با کلیک روی دکمه زیر:

ورود به پشتیبانی

اگر صاحب یک وبسایت با دامنه ی .com یا .net و  … هستید باید از این خطر مطلع شوید.

بسیاری از هاست ایران برای مشتریان خود از رجیستر ریسلو یا hostcontrol استفاده میکنند.این سرویس دهنده آمریکایی و هندی 80 درصد از دامنه هایی بین المللی که توسط ایرانیان ثبت شده را نگهداری میکند!

مشکل از آنجا شروع شد که شرکت ریسلو به صورت کامل تابعیت آمریکایی پیدا کرد و بر اساس تحریم های این کشور دیگر حق سرویس دهی به ایرانیان را نخواهد داشت.

این خبر شوکه کننده طی یک ایمیل به نمایندگان دامنه ارسال شده و در یک برنامه ی زمان بندی دسترسی به دامنه ها محدود و در نهایت مسدود میشود!

دقت داشته باشید در هر هاستی که دامنه ی خود را ثبت کرده اید برای انتقال دامنه ی خود درخواست دهید.البته ممکن است هاست شما از قبل تدابیر لازم را دیده باشد ولی از این امر مطمئن شوید.

جدول زمان بندی مسدود شما دامنه در Resello

تاریخاقدام ریسلو
18 جولای 2017 برابر با 27 تیر 96امکان سفارش دامنه جدید و انتقال دامنه بواسطه ریسلو وجود نخواهد داشت
18 آگوست 2017 برابر با 17 مرداد 96هزینه های تمدید دامنه برای کشورهای تحریم شده افزایش خواهد یافت
18 نوامبر 2017 برابر با 17 شهریور 96امکان تمدید دامنه برای کشورهای تحریم شده وجود ندارد!(یعنی بعد از تمام شدن دامنه به مالکیت ریسلو در می آید)

اگر به جدول زمان بندی دقت نمایید 17 شهریور 96 آخرین مهلت شما برای فکر چاره خواهد بود! در نتیجه سعی نمایید تا قبل از این مدت تکلیف Domian خود را تعیین کنید.البته این مورد به خود شما بستگی کامل ندارد و هاست یا نماینده میبایست شما را در جریان اقدامات خود قرار دهد.

نکات مهم :

  • لازم به ذکر است دامنه های داخلی .ir هیچ مشکلی نخواهند داشت.در نتیجه یکی از راه های چاره ی شما انتقال به دامنه ی داخلی میباشد.
  • اگر نماینده ای که دامنه را تهیه کرده است از ریجستری غیر از ریسلو دومین شما را ثبت کرده باشد بازهم موردی نخواهد بود

[highlight color=”green”]این مطلب با جدیدترین اخبار بروزرسانی خواهد شد.پیشنهاد میشود اگر دامنه ی بین المللی دارید حتماً این لینک را بوک مارک نمایید.[/highlight]

 

[تعداد: 0   میانگین:  0/5]

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
ارسال اطلاعیه در صورتیکه