مشاوره رایگان بانک وردپرس در خدمت شماست

با ما تماس بگیرید از اینکه صدای نازنین شما را می شونیم لذت میبریم و سعی میکنیم ، تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

ارتباط با واتس آب با کلیک روی دکمه زیر:

ورود به پشتیبانی

در این مقاله قصد داریم مطالبی را برای انتخاب کلمات کلیدی مناسب و اینکه چطور کلمات کلیدی برای گوگل ادوردز (Google AdWords) ، انتخاب کنیم، برای شما عزیزان ارائه دهیم. لطفا همراه ما باشید.

دوستان! قبل از آن که انتخاب کلمات کلیدی را آغاز نمائید، باید در مورد عنوان و محتوای وب سایت وردپرسی خود خوب فکر کنید و از خودتان بپرسید که آیا بازدیدکنندگان به دنبال چه چیزی در وب سایت شما می گردند و حدس بزنید که برای آنچه در نظر دارند ممکن است با چه کلمات و واژه هایی به جستجو بپردازند.

google-adwords

به طور کلی، گروه کلمات در جستجو به سه دسته تقسیم می شوند. برخی از آن ها بیش از حد وسیع هستند، برخی از آن ها خیلی طولانی هستند و برخی از آن ها دقیقا همان گروه کلماتی هستند که در ایندکس گوگل موجود هستند. بیشتر کاربران در جستجوگرها، عاشق کلمات کلیدی طولانی هستند زیرا آن ها را بسیار مرتبط می دانند و یا شاید تصور می کنند که با استفاده گروه کلمات طولانی تر به هدف جستجو نزدیک ترند. اما متاسفانه شما نمی توانید کل کلمات کلیدی طولانی (کلمات کلیدی که حاوی پنج کلمه یا بیشتر هستند) را به دلیل آمار جستجوی کمی که در مقایسه با کلمات کلیدی کوتاه (کسانی که دو تا چهار کلمه دارند) دارند، در AdWords جستجو کنید. این مسئله،به کیفیت کار شما را صدمه می زند. در ادامه به بیان توضیح بیشتری در این زمینه خواهیم پرداخت.

ابزارهای کلمات کلیدی (keyword tools)

ابزارهای نرم افزاری زیادی برای یافتن بهترین کلمات کلیدی برای وب سایت شما وجود دارد، هر چند که ممکن است نتایج حاصل از آن ها کاملا دقیق نباشد. یکی از آن ابزارها، برنامه Google Keyword Planner است.

کلید واژه های گروه بندی شده

گوگل برای قالب استوار و دارای محتوای مرتبط امتیاز بیشتری قائل می شود. هنگامی که شما محتوایی برای سایت خود ایجاد می کنید، در واقع می خواهید کلمات کلیدی را با عبارات جستجوی کاربر ، تبلیغات و همچنین صفحه اصلی که برای بازدید کاربران می فرستید، مطابقت دهید. برای این منظور، گروه بندی کلیدواژه ها باعث می شود که شما مدیریت بهتری روی کلیدواژه ها داشته باشید.

در انتخاب کلمات کلیدی برای گوگل ادوردز ، توجه نمائید که :

1.از به کار بردن کلمات کلیدی که دارای حجم جستجوی کمی هستند بپرهیزید.

2. ترجبحا کلمات کلیدی را، دو الی سه کلمه ای، انتخاب کنید.

تبلیغات در گوگل ادوردز

لیست کلمات کلیدی منفی

همانطور که کلمات کلیدی مورد استفاده کاربران، برای پیدا کردن سایت شما، اهمیت دارند، کلمات کلیدی منفی نیز از اهمیت ویژه ای برخوردارند. این دسته از کلمات، مانع از نمایش تبلیغات شما به افرادی می شود که، به آنچه شما در وب سایت خود ارائه می دهید رغبت چندانی ندارند. بنابراین، یک راه مطمئن برای اطمینان از اینکه مخاطبان مربوطه و البته اصلی را هدف قرار دهید، ایجاد لیست کلید واژه های منفی می باشد. داشتن یک لیست از کلمات کلیدی منفی کارآیی سایت شما را بهبود می بخشد و باعث ارتقا سطح کیفی تبلیغات شما می شود.

همراهان گرامی! تا به اینجا سعی کردیم تا هر آنچه از نکات مهم، در زمینه انتخاب کلمات کلیدی برای گوگل ادوردز (Google AdWords) که لازم است در مورد آن ها آگاهی داشته باشید، برای شما بیان کنیم. از اینکه همراه ما بودید سپاس گزاریم.

موفق باشید.

[تعداد: 0   میانگین:  0/5]

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
ارسال اطلاعیه در صورتیکه