مشاوره رایگان بانک وردپرس در خدمت شماست

با ما تماس بگیرید از اینکه صدای نازنین شما را می شونیم لذت میبریم و سعی میکنیم ، تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

ارتباط با واتس آب با کلیک روی دکمه زیر:

ورود به پشتیبانی

در مقابل رایانه خود نشسته اید و روی یک صفحه خالی خیره مانده اید! مهلت پست گذاشتن در سایت در حال نزدیک شدن است و شما هنوز شروع نکرده اید، در حالی که زمان ویرایش مطلب نیز گذشته است. باید بگوئیم برای گذاشتن مطلب در اینترنت تنها نیستید ما به شما کمک خواهیم کرد تا یاد بگیرید چگونه در سایت وردپرسی خود مطلب بگذارید؟ اول از همه ترس خود را کنار بگذارید و از اشتباهات در نوشته خود هراس نداشته باشید! اگر فکر می کنید برای نوشتن پست، نیز به افزونه ای نیاز دارید؛ سخت در اشتباهید! چرا که پست گذاشتن در سایت، فقط و فقط به نگارش شما بستگی دارد.

از کلمات بزرگ و نامناسب برای نوشته های خود که ثابت کنید نویسنده قابلی هستید پرهیز کنید. استفاده زیاد از کلمات پیچیده و غیر ضروری برای تحت تاثیر قرار دادن خواننده امر اشتباهی است که باید تا حد ممکن از آن اجتناب کنید. یک نوشته خوب باید بین نویسنده و خواننده تعامل برقرار کند. پس زمانی که در حال نوشتن هستید به این فکر کنید که خواننده در کنار شما نشسته است و قصد دارید مطلب تان را با گفتار منتقل کنید.

پست گذاشتن در سایت

برای گذاشتن مطلب در اینترنت باید مواردی را رعایت کنید. قبل از نوشتن در رابطه با موضوع بسیار تحقیق کنید. آیا نوشتن این مطلب برای خوانندگان مفید است؟ آیا شما در پست خود موضوعی را مطرح می کنید که از بقیه پست ها در اینترنت متمایز است؟ پس از تحقیق برای نوشته خود، یک نقشه محتوا تهیه کنید و ساختار مطلب خود را مشخص نمائید.

مطرح کردن سوال برای خود قبل از نوشتن

پست گذاشتن در سایت

 

قبل از اینکه شروع به نوشتن کنید و اقدام به پست گذاشتن در سایت نمائید؛ سعی کنید به سوالات زیر پاسخ دهید.

چطور این موضوع را معرفی کنم؟
از چه نوع کلماتی برای روشن تر شدن موضوع استفاده کنم؟
آیا مثال هایی واقعی برای درک بیشتر خوانندگان وجود دارد تا از آن ها استفاده کنم؟
چگونه می توانید پست خود را به پست های دیگر مرتبط کنید؟
آیا به تمامی سوالات مرتبط در این مطلب پاسخ داده ام؟
چطور می توانم خواننده را تشویق کنم تا این موضوع را تا انتها بخواند؟

روان بنویسید!

موضوع را خوب درک کنید و اجازه دهید کلمات به طور طبیعی ظاهر شوند. هر مطلب غیر مرتبط و غیر ضروری را از نوشته خود حذف کنید. اگر کلمه ای استفاده کرده اید که خواننده باید معنی آن را در فرهنگ لغت پیدا کند، آن مطلب را حذف نمائید.

قانون را کنار بگذارید…

بعضی از نویسندگان سعی می کنند در روند نوشتن بسیار دقت داشته باشند، و در نهایت با وسواس در انتخاب کلمات، یک قطعه محتوایی را تولید کنند. متاسفانه پست آنها بیش از حد خسته کننده و فنی می باشد. پس به شما توصیه می کنیم در ابتدا بدون آن که کتاب قانون را جلوی خود بگذارید شروع به نوشتن کنید. این را بدانید که شما زمانی را نیز برای ویرایش متن دارید. پس با خیالی آسوده محتوای خود را بنویسید!

گذاشتن پست در نوشته

ویرایش کنید

مطمئن باشید همیشه نکته ای است که رعایت نکرده اید. پس بعد از اتمام نوشتن، پست خود را به صورت انتقادی ویرایش کنید. دوباره سوالاتی که در ابتدای متن از خود پرسیده بودید را بپرسید و مطمئن شوید به تمام سوالات پاسخ داده اید! هنگامی که اصلاحات را انجام دادید، چشمان خود را ببندید به ذهنتان استراحت دهید و یکبار دیگر پست خود را مطالعه فرمائید. ممکن است بخشی از نوشته شما هنوز نیاز به ویرایش داشته باشد.

آن را بلند بخوانید

یکی از بهترین استراتژی های ویرایش، خواندن با صدای بلند است. هنگامی که شما این کار را انجام می دهید، هر جملۀ ناخوشایند و قطعه ای از گرامر که بد باشد آشکار می شود.

 

اگر مطلب “پست گذاشتن در سایت” را دوست داشتید با دوستان خود به اشتراک بگذارید!

شما در مورد این روش نوشتن چه فکر میکنید؟ آیا قبلا آن را آزمایش کرده اید؟ اجازه دهید افکار شما را در نظرات زیر بخوانیم…

[تعداد: 26   میانگین:  2.2/5]

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
ارسال اطلاعیه در صورتیکه