مشاوره رایگان بانک وردپرس در خدمت شماست

با ما تماس بگیرید از اینکه صدای نازنین شما را می شونیم لذت میبریم و سعی میکنیم ، تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

ارتباط با واتس آب با کلیک روی دکمه زیر:

ورود به پشتیبانی

پر واضح است که زیبایی های یک سفر تنها در مبدا و مقصد آن خلاصه نمی‌شود و گاهی مسیر هم می‌تواند به اندازه این دو نقطه، جذاب و دیدنی باشد. پس اگر مایلید خط سفرتان از دل شهر‌ها، کوه‌ها، جنگل‌ها،‌ رودخانه‌ها و بسیاری از اماکن دیدنی دیگر عبور کند با قاصدک 24 همراه شوید.

سفرهای زمینی و به ویژه سفر با قطار به جهت موقعیت کارگزاری خطوط ریلی، برای اغلب مسافران به حدی دلنشین و خاطره انگیز است که هیچ وسیله نقلیه دیگری جایگزین آن نخواهد شد. از سوی دیگر سفر با قطار بهترین گزینه برای افرادی است که سعی دارند علاوه بر تجربه سفری ایمن، در هزینه های خود نیز صرفه جویی نمایند. با این همه مزیت شاید چگونگی خرید بلیط قطار اصلی ترین چالش مسافران جاده های آهنین باشد!
همانطور که می‌دانید با به روی کار آمدن وبسایتهای اینترنتی جهت خرید بلیط قطار، سفر کردن نیز دستخوش تغییراتی گشته که سبب افزایش روز افزون تمایل مسافران به خرید اینترنتی بلیط قطار به جهت سرعت، امنیت و تنوع قیمت آن شده است. سه ویژگی ای که سامانه جامع خرید بلیط قاصدک 24 را به یکی از معدود وبسایتهای معتبر خرید اینترنتی بلیط قطار بدل ساخته است.

بلیط قطار قاصدک 24

سامانه جامع خرید بلیط هواپیما و قطار قاصدک 24 با همکاری بسیاری از کارگزاران سفرهای ریلی از جمله سه شرکت اصلی رجا، سفیر و فدک اقدام به عرضه مستقیم بلیط قطار می‌نماید. بدین ترتیب کاربران می‌توانند برای خرید بلیط قطار مورد نظر خود با مراجعه به این سایت به آدرس www.ghasedak24.com و پس از تکمیل فیلدهای مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر خود، لیست کاملی از بلیط های موجود را مشاهده و پس از بررسی و مقایسه به رزرو بلیط قطار دلخواه خود بپردازند.
توجه نمایید فهرستی که پس از جستجو به کاربر نمایش داده می‌شود، لیست کاملی از بلیط های موجود در مسیر انتخابی مسافر است که کاربر می‌تواند جهت دستیابی به ارزانترین بلیط قطار، آن را با فیلترهای تعبیه شده در سیستم از لحاظ بازه زمانی، قیمت و شرکتهای حمل و نقل ریلی محدود نماید و در زمان کوتاهتری به بلیط قطار مورد نظر خود دست یابد.
خرید اینترنتی بلیط قطار از قاصدک 24 به سادگی و تنها با در اختیار داشتن اطلاعات شخصی، یک کارت بانکی متصل به شبکه شتاب و رمز دوم آن و آدرس یک پست الکترونیکی و حتی بدون نیاز به ثبت نام در سایت، امکان پذیر است. شایان ذکر است بلیط قطار خریداری شده اندکی بعد از رزرو و پس از تائید کارشناسان فروش این سامانه به آدرس ایمیل کاربر ارسال می‌گردد. مسافر موظف است نسخه پی دی اف دریافتی را بر روی یک کاغذ آ چهار دو رو سفید پرینت نموده و هنگام سوار شدن به قطار به مامور بازرسی ارائه نماید.

خرید بلیط قطار با چند کلیک!

سامانه جامع خرید بلیط قطار قاصدک 24 به منظور سرعت بخشیدن به پروسه خرید کاربران خود مجموعه کاملی از بلیط های قطار نظیر بلیط قطار رجا، بلیط قطار فدک و… را در مسیرهای پرتردد داخلی گردآوری نموده است. بدین ترتیب مسافران می‌ توانند بلیط قطار مورد نظر خود را در کوتاهترین زمان ممکن و در مقایسه با سایر بلیط های موجود خریداری نمایند.
به طور کلی نوع قطار و میزان امکانات موجود در آن دو فاکتور اصلی و تعیین کننده قیمت بلیط قطار می‌باشند. از سوی دیگر بلیط قطار در سه تعرفه بزرگسال، کودک و نوزاد به صورت تمام بها و نیم بها و با توجه به بازه نرخی ارائه شده توسط کارگزاران ارائه دهنده بلیط در قاصدک 24 عرضه می‌گردد. بدین ترتیب کاربر قادر است با انتخاب گزینه “کمترین قیمت” در صفحه جستجو، لیست نتایج حاصله را بر اساس قیمت بلیط قطار مرتب نموده و در زمان کمتری به بلیط قطار متناسب به بودجه و سلیقه‌ اش دست یابد.
در پایان یادآور می‌شویم خدمات سامانه جامع خرید بلیط قاصدک 24، در سه زمینه سفر با هواپیما، قطار و بیمه مسافرتی ارائه می‌گردد از این رو کاربران این مجموعه قادر خواهند بود بلیط هواپیما سفرهای خود را نیز به ساده ‌ترین شکل ممکن و در کوتاهترین زمان در قاصدک 24 خریداری و سفرشان را بیمه نمایند.

[تعداد: 0   میانگین:  0/5]

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
ارسال اطلاعیه در صورتیکه